V tažení vyznavačů tradičního neonacismu proti metodám a oblékání okoukaným od anarchistů a antifašistů, které v českém prostředí zosobňuje organizace Autonomní nacionalisté, Pavlovi "Kevinovi" Petrů (NO Karlovy Vary a Dělnická strana) zdařile sekundovala trojice veteránů Národního odporu Praha: Zdeněk Skořepa, Filip Mikolášek a Jan Šimáček. Některé výroky opravdu stojí za to, aby neskončily zapomenuty v útrobách Facebooku:

Zdeněk Skořepa:
zaprvé oblíkam se určitě líp jak všichni tady dohromady plat by vam ani vy blbečkové na to se oblekat jako ja nestačil...tak tady nemel hovna kdo komu rika jak se oblekat ty sraci!"!!perník je taky nastrojem bílejch!!proč si ho nedat neee???grafity sem delal dřiv než více z vás vůbec vedelo ze naky je a naka NS scena tu ani pomalu nebyla...mám za sebou fakt hodně a vim co je NS!88!ale to co tu vytváříte to má s NS pramalo společnýho!
asi něco obnovíme a vás začnem nahánět jako za starej časů komunisty, fetaky a anarchisty!a další verbeš!88
jste anarchisti skurvený podchycení fízlama!!!a podle toho s vama budem nakládat!!!!
Nechcete se spojit s AFA???jste na tom nazorově uplně stejně!

Filip Mikolášek:
Tihle smrkáči,co se tady dneska navážej do starejch týpků bez kterejch by ani nemohli fungovat,at radši držej zobáky nebo přes ne dostanou. Když to tady bylo na vrcholu tak polovina z nich si ještě hrála na pískovišti a chcalo do plen,tak at neučej orli lítat...

Jan Šimi Šimáček:
a jdi z nějákym negerskym čmáránim po zdech dopíči kurva!!!! Dokud z tebe nebudou mít ty kundy z Ruzyně atpod. respect a nebudou se bát,že jen vystrčej tu svojí vykryplenou ži... držku ven na ulici,aby je někodo nesundal dragunovem,tak NIC,NIC,NIC,NIC,nedokážeš...Tohleto je pro smích kámo!!!!
Učit se separatismu...to v první řadě...Hnutí se musí rozdělit na politický křídlo...a to reakční....pochopíš to?My jsme tedka za šašky!
to čmárání na zeď,bleck block,sběr odpadků,hip hop,píčoviny kámo..!!!!! Co to jako řeší?...????To to můžeme rovnou zabalit a jít ke skautum ty woee !!!...My jsme Národní Odpor....a my jsme na to kurva hrdý.Kam jako šla ta síla?Co za sráče to kurva vede...mám takovej dojem a zdání,že si nás někdo podchytil...(to je bohužel můj dojem)???To jako já starej veterán mám jít zase ve 30 letech štípat zmrdy do ulic?Místo toho,abych si založill rodinu?Něco jsem pro naši věc obětoval....kurva hodně..a nenechám to padnout!!!Tomu věř.Nás starejch panceřovejch granátníků je tu ještě dost na to,aby jsme si tu kurva ve vlastních řadách,udělali pořádek.Neserte mě s nějákym autonomnim nacionalismem dopíči!!!!!!!!!!!!!88

Toto asi rok staré video zachycuje zábavu, které se účastní všichni ze tří výše zmíněných manekýnů, orlů, sundavačů dragunovem, a pancéřových granátníků po vysilujících šichtách sestávajících se z vymáhaček, vybíraní peněz z automatů a rozvozu prostitutek. A nyní už chvíle pro vzájemné stahování triček, tření a laskání zpocených těl, tanec a Michala Davida:


Jak je vidět na uvedených záběrech, nebyl Jan Budař se svým videoklipem "Brožurka" daleko od skutečnosti. Realita je ale někdy divočejší, než nápady scénáristů a režisérů.